Αρχική ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (17/3/2019)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (17/3/2019)

38

06:50 Φόρμουλα 1:

Γκραν πρι Μελβούρνης

Aγώνας

ΕΡΤ Sports

07:00

Φόρμουλα 1: Γκραν πρι Μελβούρνης

Aγώνας

Cosmote Sport 5

08:00

Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

Superpole – Μπουριράμ

Eurosport 2

08:30

Στίβος: Διεθνής Ημιμαραθώνιος Αθήνας

ΕΡΤ1

09:10

Ράγκμπι: Τάιτανς – Ρέιντερς

NRL

FOX Sports

11:00

Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

2η κούρσα – Μπουριράμ

Eurosport 2

13:00

Ποδόσφαιρο: Έιμπαρ – Βαγιαδολίδ

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

13:15

Ποδόσφαιρο: Φένλο – Αϊντχόφεν

Πρωτάθλημα Ολλανδίας

Novasports 3

13:30

Ποδόσφαιρο: Τζένοα – Γιουβέντους

Σέριε Α

Novasports 2

13:30

Μπάσκετ: Μούρθια – Σαραγόσα

Λίγκα Εντέσα

Cosmote Sport 7

14:30

Ποδόσφαιρο: Μπάγερ Λεβερκούζεν – Βέρντερ Βρέμης

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 8

15:00

Ποδόσφαιρο: Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας

Β’ Εθνική

ΕΡΤ3

15:00

Ποδόσφαιρο: ΟΦΗ – Λεβαδειακός

Σούπερ Λίγκα

Novasports 1

15:30

Ποδόσφαιρο: Άλκμααρ – Άγιαξ

Πρωτάθλημα Ολλανδίας

Novasports 3

15:30

Ποδόσφαιρο: Λυών – Μονπελιέ

Λιγκ 1

Novasports 4

16:00

Ποδόσφαιρο: Αταλάντα – Κιέβο

Σέριε Α

Novasports 24

16:00

Ποδόσφαιρο: Έμπολι – Φροζινόνε

Σέριε Α

Novasports 5

16:00

Ποδόσφαιρο: Ατρόμητος – ΑΕΚ

Σούπερ Λίγκα

ΕΡΤ Sports

16:00

Ποδόσφαιρο: Λάτσιο – Πάρμα

Σέριε Α

Novasports 2

16:15

Ποδηλασία: Παρίσι – Νίκαια

8η κούρσα: Nice – Nice

Eurosport 2

16:15

Ποδόσφαιρο: Φούλαμ – Λίβερπουλ

Πρέμιερ Λιγκ

Cosmote Sport 1

16:30

Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Νυρεμβέργη

Σούπερ Λίγκα

Cosmote Sport 3

17:00

Μπάσκετ: Προμηθέας – Χολαργός

Α1 Ανδρών

ΕΡΤ2

17:15

Ποδόσφαιρο: Εσπανιόλ – Σεβίλλη

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

18:00

Ποδόσφαιρο: Βάκερ Ίνσμπρουκ – Σάλτσμπουργκ

Πρωτάθλημα Αυστρίας

Novasports 3

18:00

Μπάσκετ: Νιου Γιορκ Νικς – Λος Άντζελες Λέικερς

ΝΒΑ

Cosmote Sport 7

18:00

Σνούκερ: Όπεν του Γιβραλτάρ

Ημιτελικοί

Eurosport 2

18:30

Ποδόσφαιρο: Έβερτον – Τσέλσι

Πρέμιερ Λιγκ

Cosmote Sport 1

19:00

Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου – Μάιντς

Μπουντεσλίγκα

Cosmote Sport 3

19:00

Ποδόσφαιρο: Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

Σούπερ Λίγκα

ΕΡΤ Sports

19:00

Ποδόσφαιρο: Νάπολι – Ουντινέζε

Σέριε Α

Novasports 2

19:30

Μπάσκετ: Μπαρτσελόνα – Εστουδιάντες

Λίγκα Εντέσα

Cosmote Sport 6

19:30

Ποδόσφαιρο: Βαλένθια – Χετάφε

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

19:30

Ποδόσφαιρο: Βιγιαρεάλ – Ράγιο Βαγιεκάνο

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 9

19:30

Ποδόσφαιρο: Μορεϊρένσε – Μπενφίκα

Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

Cosmote Sport 8

19:30

Ποδόσφαιρο: Πανιώνιος – Ξάνθη

Σούπερ Λίγκα

Novasports 1

20:45

Σνούκερ: Όπεν του Γιβραλτάρ

Tελικός

Eurosport 1

21:30

Ποδόσφαιρο: Μίλαν – Ίντερ

Σέριε Α

Novasports 2

21:30

Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series

Auto Club 400

Cosmote Sport 7

21:30

Μπάσκετ: Μιλγουόκι Μπακς – Φιλαδέλφεια Σίξερς

ΝΒΑ

Cosmote Sport 4

21:45

Ποδόσφαιρο: Μπέτις – Μπαρτσελόνα

Λα Λίγκα

Cosmote Sport 2

22:00

Ποδόσφαιρο: Παρί Σεν Ζερμέν – Μαρσέιγ

Λιγκ 1

Novasports 1

Σχόλια Facebook