Ισοπαλία (1-1) για τον Χαραυγιακό

0
Ισόπαλος με 1-1 έληξε ο αγώνας του Χαραυγιακού με τον Απόλλωνα Ερέτριας. Ο Χαραυγιακός ήταν καλύτερος καθώς δημιούργησε και έχασε πολλές ευκαιρίες, ενώ η ομάδα της Ερέτριας κατάφερε να φύγει από την Ηλιούπολη με τον βαθμό της ισοπαλίας.
Το σκορ άνοιξε για τον Χαραυγιακό ο Πλούμης στο 9ο λεπτό της αναμέτρησης. Στο 89ο λεπτό η ομάδα της Ερέτριας κέρδισε πέναλτι το οποίο μετέτρεψε σε γκολ ο Τόρα.
Διαιτητής του αγώνα ήταν ο κ. Ζέστας του Σύνδεσμου Λέσβου με βοηθούς τους κ.κ. Σοφιά και Κακανή του Συνδέσμου Ανατολικής Αττικής).
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ (Ρόπας): Βακερλής Ε. , Μαραγκουδάκης (69′ Νυφαδόπουλος), Παπαγγελής, Γιάννης, Κόντι, Τουγουντζόγλου (73′ Βαρουξάκης), Κασσιανός (77′ Φερεντίνος), Ρόπας, Πλούμης (85′ Βιεννάς), Παρασκευόπουλος, Ντίαζ Μάρκες.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ (Βαλκάνος): Ναβροζίδης, Ρούσσος (15′ Ζαχαρόπουλος), Κορακιανίτης, Σμπιλήρης, Αγκέλι, Καλοχωρίδης, Σεολ (88′ Ευγένιου), Μπαλόζι (60′ Κικίδης), Μώρος, Τόρα (90’+5′ Πετράκης), Τσίγκας.